Over Gemeente Overijse
Introductie
Wie zijn wij?
Lokaal bestuur zorgt elke dag voor een veilige, aangename en goed georganiseerde dienstverlening voor haar inwoners. Binnen de afdeling Interne Zaken staat de Personeelsdienst in voor tal van praktische opdrachten die bijdragen aan een vlotte dagelijkse werking van onze gemeente. Eén van die taken is het organiseren van het gemeentelijk schoolbusvervoer voor de Gemeentelijke Basisschool Jezus-Eik. De technisch beambte busbegeleider staat onder de hiërarchische en operationele leiding van het diensthoofd Personeel.
De school is recent verhuisd naar Kamp Kwadraat. In het kader van de verhuis voorziet de gemeente in gratis schoolbusvervoer. De 2 schoolbussen brengen dagelijks kinderen (van 2,5 jaar tot en met 12 jaar) van en naar de school. Als busbegeleider houd je toezicht op één van beide schoolbussen en begeleid je de schoolkinderen van en naar de school tijdens de ochtendritten op maandag, dinsdag, woensdag en donderdag telkens van 8u tot 9u (4u per week - eventueel te combineren met andere functies binnen de organisatie).
Waarom zoeken we een nieuwe collega?
Tijdens het schooljaar organiseert het lokaal bestuur dagelijks schoolbusvervoer voor kinderen tussen 2,5 en 12 jaar van de Gemeentelijke Basisschool Jezus-Eik die tijdelijk gehuisvest wordt te Kamp Kwadraat. Om ervoor te zorgen dat deze leerlingen elke dag veilig en comfortabel van en naar school kunnen reizen, zoeken we een busbegeleider die de kinderen begeleidt tijdens de busritten en mee waakt over hun veiligheid en welzijn. Dit voor de ochtendritten op maandag, dinsdag, woensdag en donderdag telkens van 8u tot 9u (4u per week - eventueel te combineren met andere functies binnen de organisatie).
Waar ga je werken?
Gemeentelijke Basisschool Jezus-Eik (tijdelijk gehuisvest te Kamp Kwadraat).
Praktische informatie
Bij de start van de ochtendrit, stap je op aan de eerste halte bij de Delhaize te Overijse (Brusselsesteenweg) en komt daar op het einde van je ochtendrit opnieuw toe.
Dit wordt ook aangeboden voor jobstudenten en flexi-jobbers!