Terug naar zoekresultaten

Jobstudent Toerisme/Promotie - Seizoen 2023

Gemeentebestuur Knokke-Heist Knokke-Heist
18/11/2022 Functie types: Communicatie, Cultuur & toerisme, Infrastructuur, Jobstudent, Student Regio's: Antwerpen, Brussel, Limburg, Oost-Vlaanderen, Vlaams-Brabant, West-Vlaanderen
Solliciteer nu

Functieomschrijving

Het gemeentebestuur Knokke-Heist biedt binnen de dienst Toerisme/Promotie een toffe én leerrijke vakantiejob tijdens de Zomervakantie 2023. 
Neem er de infobundel bij om een volledig overzicht van de mogelijkse functies te krijgen binnen het bestuur. Stel jezelf gerust kandidaat voor meerdere vacatures/Functies! Dit vergroot alvast je kans op aanstelling binnen het Gemeentebestuur Knokke-Heist.

Als Jobstudent Toerisme/Promotie verplaats je je meestal met een Golfkarretje van het Gemeentebestuur waardoor je goed zichtbaar bent voor de bezoekers. Je bent dan ook een toegankelijk aanspreekpunt voor bezoekers met vragen. Als Jobstudent Promotie ben je dan ook een infopunt op verplaatsing en help je met de glimlach de bezoekers verder. Je takenpakket zal zeer variabel zijn en voornamelijk op verplaatsing binnen onze Gemeente.

Een greep uit het takenpakket:

Flyeren, folders/brochures verspreiden langs de openbare weg (wekelijkse markten, ... etc), foto's en filmpjes nemen op evenementen, bezoekers actief aanspreken over komende evenementen, je bent het aanspreekpunt voor toeristische vragen, ondersteuning bieden aan het sociale mediateam, handelskern controle (gevaarlijke situaties opmerken en melden), controle publiciteit in het openbaar domein, ... etc.

Mogelijkse tewerkstellingsperiode:

 • Van zaterdag 1 juli 2023 t.e.m. maandag 31 juli 2023
  EN/OF
 • Van dinsdag 1 augustus 2023 t.e.m. donderdag 31 augustus 2023

Profiel

 • Je bent minimum 18 jaar uiterlijk vóór aanvang van de tewerkstellingsperiode
 • Rijbewijs B is een pluspunt
 • Je bent in het bezit van een diploma- /Je volgt momenteel de richting Hoger Secundair Onderwijs
 • Je bent zeer klantvriendelijk
 • Uitgebreide talenkennis is in deze functie een groot pluspunt!

Aanbod

 • je ontvangt een bruto-uurloon van € 12,88 (Index 09/'22)
 • je wordt tewerkgesteld in een aangename werksfeer met een gevarieerd takenpakket (voornamelijk op verplaatsing binnen onze Gemeente)
 • je wordt rijker aan ervaring en collega's/vrienden

LET OP!

1. Klik op het einde van je sollicitatie op "akkoord" (scroll hiervoor naar boven)

2. Maak na de invoer van je sollicitatie een "account" aan zodat je wijzigingen kan doorgeven of documenten uploaden. Het aanmaken is erg eenvoudig.

Contact

Inschrijven kan tot uiterlijk zaterdag 4 februari 2023. Na deze datum worden geen kandidaatstellingen meer aanvaard voor deelname aan de selectiegesprekken. Zoals vermeld in de informatiebrochure zullen er op zaterdag 4 maart 2023 en zaterdag 11 maart 2023 Selectiegesprekken plaatsvinden. Gelieve je alvast vrij te houden op deze dagen. Wij contacteren jou zelf datum en tijdstip wanneer je aanwezig dient te zijn. Heb je vragen aarzel niet contact op te nemen met Katrien Vlietinck: 050 630 143 of via jobstudenten@knokke-heist.be
Solliciteer nu