Terug naar zoekresultaten

Jobstudent Evenementenloket - Seizoen 2023

Gemeentebestuur Knokke-Heist Knokke-Heist
18/11/2022 Functie types: Andere, Cultuur & toerisme, Jobstudent, Logistiek, Omgeving & ruimtelijke planning, Student, Veiligheid & kwaliteit Regio's: Antwerpen, Brussel, Limburg, Oost-Vlaanderen, Vlaams-Brabant, West-Vlaanderen
Solliciteer nu

Functieomschrijving

Het gemeentebestuur Knokke-Heist biedt binnen de dienst Evenementen een toffe én leerrijke vakantiejob tijdens de Zomervakantie 2023. 
Neem er de infobundel bij om een volledig overzicht van de mogelijkse functies te krijgen binnen het bestuur. Stel jezelf gerust kandidaat voor meerdere vacatures/Functies! Dit vergroot alvast je kans op aanstelling binnen het Gemeentebestuur Knokke-Heist.

De zomervakantie is bij de dienst Evenementen steeds een zeer drukke periode. Tijdens de zomer leeft onze gemeente volop en kent de evenementenkalender een enorme groei. Zowel geplande- als last minute aanvragen komen dagelijks binnen. Hierdoor is er meer opbouw en afbraak waar we dienen langs te gaan om de nodige opvolgingen en toezicht uit te voeren. 

Een greep uit het takenpakket:

Inkomende materiaalaanvragen verwerken/valideren/bevestigen, parkeerverboden intekenen en doorgeven, parkeertoelatingen opmaken, overzicht parkeerverboden opmaken, opmaken technische fiches, verslag veiligheidsrondgang events opmaken, opvolgen tellers water en stroom per evenement, gegevens verenigingen updaten, ... etc.

Mogelijkse tewerkstellingsperiodes:

 • Van maandag 10 juli 2023 t.e.m. vrijdag 18 augustus 2023 
  EN/OF
 • Van maandag 10 juli 2023 t.e.m. donderdag 31 augustus 2023

Profiel

 • Je bent minimum 18 jaar uiterlijk vóór aanvang van de tewerkstellingsperiode
 • Rijbewijs B is een pluspunt
 • Je beschikt over voldoende Computervaardigheden
 • Je bent Administratief sterk

Aanbod

 • Je ontvangt een bruto-uurloon van € 12,88 (Index 09/'22)
 • Je wordt tewerkgesteld in een aangename werksfeer met een gevarieerd takenpakket (zowel ter plaatse op kantoor als op verplaatsing binnen onze Gemeente)
 • Je wordt rijker aan ervaring en collega's/vrienden

LET OP!

1. Klik op het einde van je sollicitatie op "akkoord" (scroll hiervoor naar boven)

2. Maak na de invoer van je sollicitatie een "account" aan zodat je wijzigingen kan doorgeven of documenten uploaden. Het aanmaken is erg eenvoudig.

Contact

Inschrijven kan tot uiterlijk zaterdag 4 februari 2023. Na deze datum worden geen kandidaatstellingen meer aanvaard voor deelname aan de selectiegesprekken. Zoals vermeld in de informatiebrochure zullen er op zaterdag 4 maart 2023 en zaterdag 11 maart 2023 Selectiegesprekken plaatsvinden. Gelieve je alvast vrij te houden op deze dagen. Wij contacteren jou zelf datum en tijdstip wanneer je aanwezig dient te zijn. Heb je vragen aarzel niet contact op te nemen met Katrien Vlietinck: 050 630 143 of via jobstudenten@knokke-heist.be
Solliciteer nu