Terug naar zoekresultaten

Adjunct Diensthoofd Jeugd B4-B5

Gemeentebestuur Knokke-Heist Knokke-Heist
20/06/2022 Regio's: West-Vlaanderen Functie types: Administratie, Leidinggevend
Solliciteer nu

Functieomschrijving

Heb jij een hart voor jongeren en voeling met wat onze jeugd vandaag en morgen bezighoudt? Hou je ervan leiding te geven aan een team in volle ontwikkeling? Als Adjunct-Diensthoofd Jeugd coördineer, adviseer en evalueer je diverse programmaties en producten voor kleuters, kinderen, jongeren en jongvolwassenen. Je zet je in voor een maximaal resultaat en een grote participatie van onze Knokke-Heistse jeugd.

Wij zoeken een gezond ambitieuze collega die niet terugschrikt om de beslissende duw te geven die leidt tot nieuwe projecten. Je hebt visie en kan die visie naar beleid vertalen. Je gelooft in de kracht van jonge mensen maar bent tegelijkertijd aandachtig voor hun kwetsbaarheid. Zin om aan de slag te gaan in onze dynamische gemeente en onze jeugdwerking, onze toekomst, mee vorm te geven? Solliciteer snel!

Profiel

 • Bachelor Diploma
 • minimaal 4 jaar relevante beroepservaring
 • Rijbewijs B

Aanbod

 • Voltijds
 • Onbepaalde duur
 • Contractueel
 • Tablet/Smartphone
 • Tussenkomst internet thuis
 • Opleidingsmogelijkheden
 • Uitgebreid onthaaltraject
 • Glijdende werktijden
 • Maaltijdcheques per effectief gewerkte dag (8,00€/cheque)
 • Fietsvergoeding, mogelijkheid tot abonnement openbaar vervoer
 • Pensioenvoordelen
 • Gratis hospitalisatieverzekering voor het gehele gezin
 • Gratis parkeermogelijkheid

Contact


Inschrijven kan tot uiterlijk zondag 17 juli 2022 (datum poststempel of e-sollicitatie telt).
Solliciteer nu