Terug naar zoekresultaten

Junior Consultant Grondgebiedzaken / Omgevingsambtenaar

Cipal Schaubroeck Geel Geel
05/03/2021 Functie: Regio: Oost-Vlaanderen, West-Vlaanderen, Antwerpen, Vlaams-Brabant, Limburg
Solliciteer nu

Functieomschrijving

Laten we ons kort even voorstellen.

Heb je je ooit al afgevraagd hoe de overheid erin slaagt zo veel gegevens en vragen van burgers te beheren? Daar speelt Cipal Schaubroeck een grote rol!

Wij ontwerpen namelijk allerlei applicaties die gebruikt worden door onder meer gemeentes, steden, provincies, OCMW’s en gelijkaardige organisaties. Of je nu een nieuwe identiteitskaart gaat aanvragen of als gewetensvolle burger je stem uitbrengt in het stemhokje, grote kans dat hiervoor onze software gebruikt wordt! Ook de ambtenaren zelf zijn blij met onze diensten, want wij zorgen ervoor dat hun lonen tijdig op hun rekening staan.

Wil je graag je stempel drukken op de digitale efficiëntie van jouw eigen overheid, lees dan zeker even verder.

Als consultant ga je bij ons team Omgeving aan de slag als expert, om bij onze klanten een ondersteunende en/of adviserende rol op te nemen.

Hoe ziet jouw dag als consultant eruit?

Na je inwerkperiode, waarbij je wegwijs gemaakt wordt binnen de onderneming, onze dienstverlening en de verschillende applicaties voor het behandelen van omgevingsprojecten, ga je bij onze klanten, om zowel ter plaatse als vanop afstand een ondersteunende en/of adviserende rol op te nemen bij het behandelen van alle mogelijke omgevingsvergunningen en meldingen. Daarbij gebruik je je kennis en inlevingsvermogen om de klant zo goed mogelijk verder te helpen.

Je hebt oog voor de noden van onze klanten. Is er extra begeleiding nodig? Dat kan, zowel individueel, als in groep. Je staat onze klanten bij tijdens de dagelijkse werking van de afdeling/dienst Grondgebiedzaken/Omgeving. Je doet dit zowel inhoudelijk, als op het vlak van de aanwezige applicaties.

Profiel

Welke kwaliteiten heb je best al in huis?

 • Je behaalde een bachelor of masterdiploma én hebt een eerste ervaring binnen het vakdomein Omgeving (ruimtelijke ordening, stedenbouw, leefmilieu, mobiliteit en duurzaamheid) en vindt dieper in de relevante wetgeving duiken een uitdaging.
 • Je combineert analytische denken met een probleemoplossend vermogen.
 • Je beschikt over een vlotte pen en weet je ook mondeling goed uit te drukken.
 • Je werkt nauwkeurig en resultaatgericht.
 • Je gaat vlot om met een soms hoge werkdruk en respecteert deadlines.
 • Je werkt graag zelfstandig, maar je kan ook samenwerken in een hecht team.
 • Je bent klantgericht, maar ook heel bewust van de verschillende belangen die spelen, waarmee je evenwichtig probeert om te gaan.
 • Je geeft diplomatisch jouw mening en bent integer in alles wat je zegt en doet.
 • Je staat stevig in je schoenen en durft uit te komen voor jouw visie.
 • Je hebt een hands-on-mentaliteit, je redeneert logisch en bent enthousiast.
 • Je hebt interesse, wil levenslang leren en blijven groeien.

Een drive voor de materie "Omgeving" is een absolute must, want de kracht van ons team zit in wat ons beweegt!

Wat hebben we voor jou in petto?

 • Je adviseert lokale besturen bij omgevingsvraagstukken en vindt moeiteloos jouw weg in alle  relevante wetgeving (OVD/OVB, DABM, VLAREM, VCRO, …).
 • Je behandelt omgevingsvergunningen en meldingen met kennis van stedenbouwkundige handelingen, verkavelen, ingedeelde inrichtingen of activiteiten, vegetatiewijzigingen, kleinhandelsactiviteiten, gaande van het vooroverleg, het onderzoek van ontvankelijk- en volledigheid tot het uitschrijven van adviezen en het voorbereiden van besluiten.
 • Je beantwoordt vragen van al onze klanten; gaande van burgers, architecten en ontwikkelaars tot omgevingsambtenaren en politici. Dit kan via een digitale tool of in een persoonlijk overleg.
 • Je staat in voor de eerstelijnsopvang van binnenkomende telefoons, e-mails en chatoproepen op de helpdesk, met vragen over omgevingsvraagstukken, alsook over onze applicaties.
 • Je herformuleert de vragen van klanten in verbetervoorstellen voor onze applicaties.
 • Je leert werken met alle relevante applicaties.

Welke vaardigheden helpen wij je verder ontwikkelen?

 • We maken je vertrouwd met het lezen en interpreteren van wetgeving.
 • We bezorgen je meer inzicht in de werking van een lokaal bestuur.

Wij geven je de kans om je te verdiepen in de materie en al doende te groeien. Passie is wel een vereiste!

Aanbod

Waarom werken bij Cipal Schaubroeck?

Cipal Schaubroeck is een fusie van twee gevestigde waarden binnen ons domein. Als marktleider zijn we constant aan het groeien met een strategische toekomstvisie in het achterhoofd.

Onze open cultuur en vlakke hiërarchie worden erg gewaardeerd door onze medewerkers. Binnen CS krijg je tevens tal van mogelijkheden tot ontwikkeling en kan je je kennis en vaardigheden permanent bijschaven. 

Bovendien zijn beide sites zeer vlot bereikbaar!

En geef toe, wie wil er nu geen kijkje nemen achter de schermen van het grootste bedrijf van het land: de overheid?

Wat bieden we jou?

CS biedt je een aangename werkomgeving, binnen een groeiend, dynamisch en ambitieus team, waar je jezelf verder kan ontplooien, met ruimte voor ontwikkeling, eigen initiatief én verantwoordelijkheid. We geven je de mogelijkheid om opleidingen te volgen, waarbij we inzetten op jouw talenten.

Bij CS vinden we de work-life balans van al onze medewerkers enorm belangrijk, wat zich vertaalt in een 38 uren werkweek met glijdende werkuren, alsook in de mogelijkheid om van thuis uit te werken. We bieden je een voltijds contract van onbepaalde duur, met een verloning op maat, rekening houdend met relevante werkervaring. Verder hebben we nog een heel pakket aan extralegale voordelen, denk maar aan smartphone, maaltijdcheques, een groeps- en hospitalisatieverzekering, een verzekering gewaarborgd inkomen en extra verlofdagen. Op een duurzame manier naar het werk? Bij CS kan het! Naast de volledige terugbetaling van het openbaar vervoer of een fietsvergoeding, bieden we jou een hybride of elektrische bedrijfswagen.

Contact

Heb je zin om ons team te versterken? Klik dan snel op de knop “Solliciteer nu” en bezorg ons je CV en contactgegevens. Onze HR-collega bezorgt je zo snel mogelijk feedback. Wil je eerst meer weten? Voor vragen kan je steeds terecht bij onze HR-dienst via volgende contactgegevens: vacature@cipalschaubroeck.be.
Solliciteer nu