Terug naar zoekresultaten

Technisch beambte cel schoonmaak & logistiek medewerker poets

het lokaal bestuur Sint-Pieters-Leeuw Sint-Pieters-Leeuw
01/07/2020 Functie: Logistiek, Uitvoerend Regio: Oost-Vlaanderen, West-Vlaanderen, Antwerpen, Vlaams-Brabant, Brussel, Limburg
Solliciteer nu

Functieomschrijving

Als logistiek medewerker schoonmaak ben je verantwoordelijk voor het dagelijks onderhoud van kamers en gemeenschappelijke ruimtes binnen WZC Zilverlinde.

Als technisch beambte kom je in een pool terecht die instaat voor de dagelijkse schoonmaak van verschillende gebouwen van het gemeentebestuur.

Ben je flexibel ingesteld, werk je graag in shiften, maar kan je ook probleemloos zelfstandig werken? Wacht dan niet langer en stel je kandidaat om ons team te versterken!

Naargelang de rangschikking in de werfreserve wordt een contract van onbepaalde of bepaalde duur aangeboden in deel- of voltijds verband. 

Meer weten over de functies en de voorwaarden?

Download de infobundel:

www.sint-pieters-leeuw.be/vacatures of via personeelsdienst@sint-pieters-leeuw.be

Profiel

Je moet een wereldburger zij en voldoen aan de taalvereiste opgelegd door de wetten op gebruik der talen in bestuurszaken, gecoördineerd op 18/7/1966.

Selectieprocedure & werfreserve

Indien je geslaagd bent voor de vergelijkende selectieprocedure word je volgens je behaalde resultaat opgenomen in een werfreserve met een geldigheidsduur van 1 jaar, max. verlengbaar met 2 jaar. 

De selectieprocedure gaat door in september.

Aanbod

Een uitdagende en boeiende job. De ruimte om met het team vernieuwende ideeën uit te werken en samen te zorgen voor de positieve uitstraling van onze gemeente. Begeleiding en omkadering voor een goede start. Een aantrekkelijk loon waarbij relevante beroepservaring wordt gevalideerd. Maaltijdcheques (€ 8/gewerkte dag van 7u36), tussenkomst in woon-werkverkeer met openbaar vervoer of fietspremie en een hospitalisatieverzekering. Aanvullend pensioen 3%.

Contact

Gemeentebestuur Sint-Pieters-Leeuw personeelsdienst@sint-pieters-leeuw.be Inschrijven kan tem. 19 augustus 2020 (datum poststempel of e-sollicitatie telt). Solliciteren Vul het sollicitatieformulier digitaal in via www.sint-pieters-leeuw.be/vacatures, en laad je motivatiebrief op. Heb je geen internet stuur het sollicitatieformulier samen met een kopie van je diploma en motivatiebrief op per post gericht aan het college van burgemeester en schepenen, Pastorijstraat 21 te 1600 Sint-Pieters-Leeuw of geef ze tegen ontvangstbewijs af op de dienst onthaal. E-mailen mag ook: sollicitatie@sint-pieters-leeuw.be De poststempel of de ontvangstdatum van het e-mailbericht/digitaal sollicitatieformulier geldt als bewijs.
Solliciteer nu