Terug naar zoekresultaten

Consultant / Service Desk Medewerker Zorg & Welzijn

Cipal Schaubroeck Nazareth Nazareth
30/09/2019 Functie: Andere Regio: Oost-Vlaanderen, West-Vlaanderen, Antwerpen, Vlaams-Brabant
Solliciteer nu

Functieomschrijving

Locatie: Nazareth

Laten we ons kort even voorstellen.

Heb je je ooit al afgevraagd hoe de overheid erin slaagt zo veel gegevens en vragen van burgers te beheren? Daar speelt Cipal Schaubroeck een grote rol!

Wij ontwerpen namelijk allerlei applicaties die gebruikt worden door onder meer gemeentes, steden, provincies, OCMW’s en gelijkaardige organisaties. Of je nu een nieuwe identiteitskaart gaat aanvragen of als gewetensvolle burger je stem uitbrengt in het stemhokje, grote kans dat hiervoor onze software gebruikt wordt! Ook de ambtenaren zelf zijn blij met onze diensten, want wij zorgen ervoor dat hun lonen tijdig op hun rekening staan.

Wil je graag je stempel drukken op de digitale efficiëntie van jouw eigen overheid, lees dan zeker even verder.

Als Consultant word je expert binnen je domein om onze klanten vlot verder te helpen, te begeleiden en te adviseren.

Hoe ziet jouw dag als Consultant Zorg & Welzijn eruit?

 • Sinds je inwerkperiode waarbij je goed ondersteund werd, ken je onze applicaties vanbinnen en vanbuiten. Bovendien ben je goed op de hoogte van de gang van zaken binnen het domein Zorg & Welzijn (Sociale Zaken).
 • Je gaat dan ook vol vertrouwen zitten, klaar om te "troubleshooten"! Verschillende klanten bellen je met vragen, problemen en suggesties. Je zet hen waar nodig op het juiste spoor, geeft bepaalde zaken door aan de juiste collega's en gebruikt je diepgaande kennis en inlevingsvermogen om de klant zo vlot mogelijk verder te helpen.
 • Het is tijd voor een opleiding! Zowel klassikaal als via videostreaming leer jij onze klanten de tips & tricks aan om op een vlotte manier met onze applicaties te werken. Af en toe ga je ook ter plaatse de handen uit de mouwen steken bij een lokaal bestuur en toon je hen hoe het moet.
 • Je werkt nauw samen met je team. Samen met je collega's analisten vertegenwoordig je de klant en maak je een synthese van de verzamelde wensen en noden. Zo kunnen wij een product produceren dat voor iedereen werkt.
 • Tenslotte begeleid je nieuwe klanten met de overgang van hun huidige systeem naar de Cipal Schaubroeck oplossing, en je ziet het slagen ervan als je persoonlijke project. Je kan de dag afsluiten met een voldaan gevoel: wat zou jouw team nu zonder jou doen?

Heb je zin om ons team te versterken?

Solliciteer dan snel via onze website of bezorg ons je CV en contactgegevens via philip.vandenheuvel@cipalschaubroeck.be. Onze HR-collega Philip bezorgt je zo snel mogelijk feedback.

Een eerste kennismakend gesprek kan zelfs vanuit je luie zetel: voor de minder vroege vogels bestaat er ook de mogelijkheid tot een Skype-gesprek. Hoe dan ook doen we ons best om jouw sollicitatieproces zo vlot mogelijk te laten verlopen!

Profiel

Welke kwaliteiten heb je best al in huis?

 • Je kan op Bachelorniveau denken en werken. Indien je niet in het bezit bent van een diploma, heb je al wat ervaring vergaard bij een eerdere werkgever.
 • Je wil je graag vastbijten in het domein van domein van Zorg & Welzijn, zoals bv. kennis opbouwen van de rol van de maatschappelijk assistent, financieel expert.
 • Als je een klant kan blij maken, is jouw dag gemaakt! Jij hebt een klantgerichte attitude en stevige communicatieskills.
 • Om de Vlaamse overheden vlot te ondersteunen, ben je goed onderlegd in het Nederlands. Een vlotte Engelse taalvaardigheid is ook gewenst.

Welke vaardigheden helpen wij je verder ontwikkelen?

Als je dit al kent, geweldig! Indien niet, geen zorgen: wij geven je de kans om on the job bij te leren.

 • Domeinkennis van Sociale zaken, zorg & welzijn , OCMW's, etc. Je wordt snel expert!
 • IT-kennis: MS Office, basis netwerken, basis Windows Admin,... Een gezonde interesse en aanleg zijn handig, de skills zelf kan je bij ons opbouwen.
 • Issue Tracking & Collaboration Software (bv. Atlassian Suite).

Aanbod

Waarom werken bij Cipal Schaubroeck?

Cipal Schaubroeck is een fusie van twee gevestigde waarden binnen ons domein. Als marktleider zijn we constant aan het groeien met een strategische toekomstvisie in het achterhoofd.

Onze open cultuur en vlakke hiërarchie worden erg gewaardeerd door onze medewerkers. Binnen CS krijg je tevens tal van mogelijkheden tot ontwikkeling en kan je je kennis en vaardigheden permanent bijschaven.

Bovendien zijn beide sites zeer vlot bereikbaar!

En geef toe, wie wil er nu geen kijkje nemen achter de schermen van het grootste bedrijf van het land: de overheid?

Contact

Heb je zin om ons team te versterken? Klik dan snel op de knop “Solliciteer nu” en bezorg ons je CV en contactgegevens. Onze HR-collega bezorgt je zo snel mogelijk feedback. Wil je eerst meer weten? Voor vragen kan je steeds terecht bij Philip via volgende contactgegevens: (+32)496 25 27 95 | philip.vandenheuvel@cipalschaubroeck.be
Solliciteer nu