Terug naar zoekresultaten

Administratief medewerker (Team Samenleven)

Stad Lommel Lommel
04/07/2024 Functie types: Administratie, Communicatie Regio's: Antwerpen, Limburg
Solliciteer nu

Functieomschrijving

Ben jij de persoon die structuur kan brengen in een rommelige stapel papierwerk? Heb je een passie voor efficiëntie en een oog voor detail? Hou jij van samenwerking in een sfeer waar diversiteit voorop staat? En zoek jij een plek waar jouw ideeën, inzet en visie echt het verschil kunnen maken? 

Dan zijn wij op zoek naar jou! 

 

Bij Team Samenleven zijn we op zoek naar een administratief talent om ons team te versterken. Als administratief medewerker ben jij de spil van ons team. Je houdt niet alleen van gestructureerd werken, maar ook van een beetje uitdaging hier en daar. Daarnaast ben jij ook een aanspreekpunt binnen Lokaal Mondiaal Beleid. Hier bouw je bruggen tussen Lommel en de wereld om ons heen. Je werkt samen om inclusiviteit, rechtvaardigheid en gelijkheid te bevorderen. Dit doe je door de communicatie te coördineren tussen stad Lommel en tal van partner organisaties.  

Wat je bij ons kunt verwachten: 

Een dynamische omgeving waar geen enkele dag hetzelfde is. 
Kansen om te groeien en je vaardigheden te ontwikkelen. 
Een team van collega's die je met open armen zullen ontvangen.
Projecten waar je je tanden in kunt zetten en waar jouw input echt telt. 

 Wat we van jou verwachten: 

Een liefde voor orde, nauwkeurigheid en samenwerking. 
Uitstekende communicatieve vaardigheden, zowel schriftelijk als mondeling. 
Bekendheid met administratieve systemen (of de wil om ze snel te leren!). 
Een positieve houding en een gezonde dosis humor. 
Een passie voor diversiteit.
Een open blik en bijzondere interesse in de wereld. 

Profiel

 • In het bezit zijn van een diploma van hoger secundair onderwijs (6de jaar ASO, BSO, KSO of TSO) OF in het bezit zijn van 3 jaar relevante beroepservaring;  
 • Laatstejaarsscholieren of studenten worden toegelaten tot de selectieprocedure als ze met hun kandidatuur een studiebewijs voorleggen en een verklaring dat ze binnen een termijn van maximum 5 maanden hun einddiploma kunnen behalen. Ze leveren het bewijs dat ze aan de diplomavereiste voldoen uiterlijk op de datum van hun aanstelling bij de stad.  
 • Je voldoet aan de gevraagde competentievereisten volgens de functiebeschrijving.  
 • Een aanwervingsreserve van 2 jaar wordt aangelegd. 

Aanbod

Salaris en voordelen 

Wij bieden een marktconform salaris volgens salarisschaal C1-C3 (bruto startwedde 0 jaar anciënniteit: € 2.411,87) dat verder wordt aangevuld met extralegale voordelen: maaltijdcheques, hospitalisatieverzekering, fietsvergoeding, (mogelijkheid tot fietslease), 2de pensioenpijler. 

Beroepservaring bij een andere overheid, in de privésector of als zelfstandig wordt volledig in aanmerking genomen voor geldelijke- en schaalanciënniteit op voorwaarde dat die beroepservaring relevant is voor de uitoefening van de functie waarin men wordt aangesteld conform de bepalingen van de RPR. 

Contact

Je kan tot zondag 25 augustus 2024 solliciteren voor de functie.  

 

Selectie 

Preselectie op basis van cv-screening. 

De selectie bestaat uit een schriftelijke en mondelinge proef.  

Capaciteitstest bij aanwervingsprocedure indien men niet in het bezit is van het diploma van hoger secundair onderwijs. 

 

Voor verdere praktische informatie kan je terecht bij Truus Hendriks, deskundige Team Personeel.

Jobs@lommel.be

011 399 799

Solliciteer nu